Celní úřad

Aktualizováno: neděle 28. prosinec 2014 23:46

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

No nebudu se moc rezepisovat ,ale už mám s Dealextreme cca 90-100 doručených zásilek na 10 ještě čekám (jsou na cestě) , u několika čekám na Dodavatele ,ale někdy (pokud to zboží chcete) se vyplatí počkat např na jedno zboží čekám

od 24. 6. a ejhle dneska došlo potvrzení o dodávání ,jednalo se o toto: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.27320 a neřešil jsem dobu ,protože jsem se dočkal.

Ale o co mi šlo s nadpisem :

Některé věci vám podrží celní úřad ,ale řešení je jednoduché :

Stačí uložit do PDF,JPG,Doc souboru stránku obchodu + výpis paypal účtu a na adresu celního úřadu poslat a do cca 3 dnů to pošlou.

Zboží které zadržely:

1). 5 x Hodinky --- http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.14042 ,musí te k tomu samozřejmě dát pravdivý a rozumný důvod nákupu (nepiště že je to pro kamarády pokud to potom prodáváte na Aukru) , já bohužel pracuji v podniku kde je 3000 zaměstnanců (na šachtě už 23 let :-( ) a minimálně polovinu těch lidí znám a připadám si jako dealer s hodinkama.

2).Druhá věc co zadržely byly také hodinky --- http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.14045 i když jich bylo jen 3 kousky ,ale asi si myslely , že jsou od jinud a za dražší peníz (no spíš si myslím , že se jenom baví když můžou něco pozdržet)

V budoucnu napíši skušenosti s některým zbožím a že mi ho už došlo :-)

S http://www.focalprice.com/ ještě moc skušeností nemám ,ale už 4 týdny čekám na zboží tak potom dám vědět co na to celní úřad.

Zobrazeno: 10049

Komentáře   

0 #1 Sára12 2013-01-27 21:36
ahhoj mohl by jsi mi poslat návod jak to udělat stím celním úřadem?
Citovat

Přidat komentář

10


Bezpečnostní kód
Obnovit